WYBIERZ SALON Wybierz salon: Radisson Blu Hotel, Gdańsk Radisson Hotel & Suites, Gdańsk Marina Club Hotel, Gdańsk
Skip to content

Kosmetyki z linii Amber Collagen® to niezrównany partner w walce z procesami starzenia się organizmu: uzupełniają ubytki kolagenu, spłycają zmarszczki, przywracają owal twarzy, pozostawiają gładką i elastyczną skórę, poprawiają stan podrażnionej, alergicznej skóry skłonnej do stanów zapalnych.

Kolagen to białko obecne w tkankach człowieka, stanowiące nawet 30% całkowitej masy białek w organizmie. Jego właściwości to przede wszystkim elastyczność, sprężystość, wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych. Dzięki kolagenowi skóra czy też chrząstki w organizmie człowieka są chronione przed rozerwaniem, uszkodzeniem i niszczeniem, a skóra jest jędrna, gładka i sprężysta. Niedobór kolagenu prowadzi do powstawania głębokich zmarszczek.

Bursztyn to wyjątkowy organiczny kamień szlachetny nazywany też Kamieniem Słońca. W Europie używany od wieków jako naturalny antybiotyk. Zmielony do postaci drobnego pyłu został odkryty dla współczesnej kosmetologii jako silny przeciwulteniacz, który spowalnia procesy starzenia się skóry i powstawanie zmarszczek. Jako naturalny filtr UV chroni również skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Linia Amber Collagen® od Biocollmed Laboratory to w 100% naturalne i niezawodne produkty kolagenowe, które zawierają żel w formie transdermalnej (stabilny w temperaturach od 5 do 26 ° C). Zawartośc biologicznie aktywnego trzeciorzędowego hydratu kolagenowego jest najwyższa spośród preparatów dostępnych na rynku. Kosmetyki Baltic Collagen nie zawierają sztucznych dodatków zapachowych ani barwników. Są więc w pełni hipoalergiczne.

Kosmetyki z linii Amber Collagen® dostępne są do zakupu w salonie Prana Spa Premium w Radisson Hotel & Suites, Gdansk przy ul. Chmielnej 10. Serdecznie polecamy!

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.

Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili. Zapisz mnie do newslettera.