WYBIERZ SALON Wybierz salon: Radisson Blu Hotel, Gdańsk Radisson Hotel & Suites, Gdańsk Hotel Rezydent Sopot MGallery, Sopot
Skip to content

Powiało chłodem… W powietrzu nieubłaganie wyczuwamy jesień… Spieszymy zatem z ofertą specjalną, której zadaniem jest odgonienie jesiennej
chandry zanim w ogóle pojawi się na horyzoncie ?

Po pierwsze: relaks. Korzyści płynące z masażu wykraczają daleko poza zwykły wypoczynek. W rzeczywistości masaż jest holistyczną terapią, która może wpływać na każdą część ciała, od bólu w dolnej części pleców po ucisk w szyi. W naszej najnowszej promocji znajdziecie nasze topowe masaże w obniżonych cenach, jak również wyjątkowy zabieg na ciało.
Kuracja NUTRIDEAL zapewnia skórze intensywne nawilżenie, odżywienie i regenerację. Wyszukane połączenie roślinnych składników aktywnych, stanowiących doskonałe źródło witamin, bioflawonoidów i antyoksydantów neutralizujących wolne rodniki, spowalnia procesy starzenia się skóry i zapewnia kompleksową odnowę i rewitalizację, tak bardzo potrzebną skórze po okresie letnim.

 

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.

Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili. Zapisz mnie do newslettera.