WYBIERZ SALON Wybierz salon: Radisson Blu Hotel, Gdańsk Radisson Hotel & Suites, Gdańsk Marina Club Hotel, Gdańsk
Skip to content

Co roku przed świętami Bożego Narodzenia miliony osób zadają sobie jedno pytanie: co kupić bliskim pod choinkę? Jak uniknąć przedświątecznej gorączki?
Z przyjemnością pomożemy wszystkim tegorocznym „Mikołajom”????
Głęboko wierzymy, że zamiast przedmiotów, warto kolekcjonować przeżycia. Idealny prezent zapewni obdarowanej osobie wspomnienia na długi czas, nie będzie tylko „zbierać kurzu” ani – w najgorszym wypadku – nie wyląduje na strychu???? Trafienie w gust obdarowanej osoby nie jest łatwe, to jasne. Ale chyba wszyscy zgodzimy się, że każdy, absolutnie każdy potrzebuje relaksu i endorfin? I że chętnie skorzysta ze sprawdzonych i skutecznych produktów? Niezależnie od swojego wieku, zawodu i zainteresowań.
A teraz przejdźmy do konkretów: co wybrać, aby obdarowana osoba była zadowolona z efektów?

  1. Voucher na dowolną usługę to z pewnością najbardziej uniwersalne rozwiązanie, z którego klienci najczęściej korzystają. Możesz kupić zaproszenie na pojedynczą usługę lub karnet wartościowy na wybraną przez Ciebie kwotą umożliwiający odbycie kilku wizyt lub skorzystanie z kilku różnych usług.
  2. Voucher na konkretny masaż lub zabieg – ta opcja najlepiej sprawdzi się jeśli znasz upodobania i/lub potrzeby osoby, dla której planujesz taki prezent. Jeśli nie – skontaktuj się z nami, zadamy Ci kilka pytań i pomożemy wybrać najlepszą opcję.
  3. Pakiet Day Spa – w skład naszych starannie skomponowanych pakietów Day Spa wchodzą nie tylko masaże i zabiegi, ale również nielimitowany wstęp do strefy wellness z basenem, hydromasażami, grotami solną i śnieżną oraz saunami. To świetny pomysł na spędzenie dnia z kimś bliskim, wspólną ucieczkę od codzienności i naładowanie baterii. Efekty i regeneracja gwarantowane!
  4. Orientalny kosmetyk lub produkt – olejki do masażu, naturalne balsamy i stemple o przeciwbólowych właściwościach, naturalne kosmetyki pielęgnacyjne..nasz sklep obfituje w oryginalne, azjatyckie produkty, które będą doskonałym uzupełnieniem powyższych zestawów.

Zaproszenia na masaże i zabiegi można zakupić w formie papierowej lub elektronicznej. Dla Państwa wygody oraz z uwagi na obowiązującą w kraju sytuację pandemiczną – zaproszenia zakupione na prezenty świąteczne będą ważne przez rok od dnia zakupu.

Nie zastanawiaj się – wybierz prezent, który zaskoczy, ucieszy i na długo pozostanie w pamięci????

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.

Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili. Zapisz mnie do newslettera.